Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wyszmontów - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

150 000 zł2 076 m² 72,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wyszmontowie gotowa pod Twoje plany Szukasz miejsca na swój dom lub inwestycję? Ta działka o numerze 571/1 w Wyszmontowie (gmina Ożarów) może być właśnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

120 000 zł30 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka zlokalizowana jako ostatnia w wiosce ,wokolo lasy,cisza,dzialka super nasloneczniona , niedaleko (7 km) atrakcje baltowa mozna wybudowac np ,wioske ekologiczna, studnia na dzialce ,dodatkwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szewna(Wyszmontów + 22 km)

99 000 zł1 515 m² 65,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z prywatną drogą wewnętrzną na ulicy Langiewicza w miejscowości Szewna. Działka o powierzchni 1515m2 mieści się na ul. Langiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości Ostrowiec świętokrzyski ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, piętro 4/4 przy ul. Kochanowskiego w Ostrowcu Św. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 719 m² 75,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną położoną przy jednej z bocznych dróg, od ul. Bałtowskiej, przy ulicy Zapłocie. Ulica Zapłocie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ocinek

Ocinek(Wyszmontów + 16 km)

666 000 zł198 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom o powierzchni ok. 200 m położony w malowniczej miejscowości Ocinek w Gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jakubowice

Jakubowice(Wyszmontów + 14 km)

544 500 zł12 100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam nad Wisłę. To ciekawy teren, na którym możesz wybudować dom i wykorzystać ziemię pod gospodarstwo, zagrodę konną lub inny swój, oryginalny pomysł. Lokalizacja Jakubowice to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Komfortowy, energooszczędny, bezemisyjny dom położony w centrum miejscowości Dwikozy, w spokojnym otoczeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki. Naturalna linia brzegu stanowi jedną stronę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł121 m² 2 396,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 200 m²

Sprzedam dwa domy na 2 ha działce w Węgrcach Szlacheckich koło Sandomierza. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu posiadłość wiejską w Węgrcach Szlacheckich w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 184 m² 628,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pnb 42 mieszkania pum ok. 3 122 m Ostrowiec Św. Cena: 2 000 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł198 m² 6 308,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski prezentuje sprzedaż pięknego domu o powierzchni całkowitej 198 m2 w bocznej uliczce w dzielnicy Koszary (boczna uliczka od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wyszmontów

Wyszmontów,świętokrzyskie

440 000 zł55 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam doskonale zlokalizowany park podworski o powierzchni 5,5ha położony w Wyszmontowie, 2km od Ożarowa (woj. świętokrzyskie) w pobliżu skrzyżowania dk 74 - 79. Przygotowane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wyszmontów

Wyszmontów,świętokrzyskie

550 000 zł55 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Park podworski o powierzchni 5,5ha połozony 200 m od skrzyżowania dróg krajowych nr 74 i nr 79 z możliwością budowy

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij